Brskaj po izdelkih

Brskaj po vsebinah

logo-1.gif
hr_2017_04_27_zaposlenje_baby_center.jpg

Že 27 let smo iskrivi povezovalci med igrivim otroškim svetom ter svetom, kot ga vidijo starši. Otrokom vseskozi želimo srečno in igrivo otroštvo, staršem pa skušamo pomagati, da jim to srečo z veseljem dajete. Četrtina stoletja zaupanja naših kupcev nas motivira, da postajamo še boljši. Časi se spreminjajo, in z njimi se spreminjamo tudi mi.

Imate izkušnje z delom v trgovini? Ste prodajno usmerjeni, družabni, odprti, komunikativni in vas veseli delo z ljudmi? Si želite soustvarjati najboljše nakupovalno doživetje in nuditi izvrsten servis za naše stranke? Če je vaš odgovor da, lepo vabljeni, da se nam pridružite.

Zaposlenim nudimo prijetno delovno okolje in delo v stabilnem podjetju, v zameno pa iščemo odgovorne ljudi, ki bodo motivirani za nadaljnjo rast in razvoj naših trgovin. Pridružite se nam, kajti skupaj, predana in angažirana prodajalna služba in skrbno posvetovanje s strankami sta lahko resnična podpora staršem in njihovim otrokom.

IŠČEMO NOVE SODELAVCE:

Prodajalec (m/ž)

za poslovalnico

- Ljubljana

- Grosuplje

- Maribor

Vaše delo bo obsegalo:

kakovostno in strokovno svetovanje kupcem; zagotavljanje prijazne in strokovne storitve, saj je kakovost le-te naša prednost; skrb za urejenost prodajnega prostora, pravilna izpostavitev blaga; prevzem blaga in priprava blaga za prodajo; delo z blagajno.

Zaželeno je:

  • da ste prijazni ter s smislom za delo z ljudmi;
  • da ste timskega duha in pozitivno naravnani ter to prenašate tudi na druge;
  • da vam poznavanje bontona ni tuje in ste osebno urejeni;
  • da obvladate osnovno delo z računalnikom.

Nudimo vam:

  • zaposlitev za določen čas s ciljem dolgoročnega sodelovanja;
  • prijetno delovno okolje ter raznoliko delo in prijetno delovno vzdušje;
  • kartica ugodnosti za zaposlene;
  • možnost koriščenja ukrepov Certifikata Družini prijazno podjetje.

Vaše prijave z veseljem pričakujemo na elektronskem naslovu irena.lah@babycenter.si. Sprejemamo jih do vključno 30.09.2019.

Pomoč v prodaji - študent (m/ž)

- Ljubljana

- Domžale

Iščemo osebo, ki ji ustreza izmensko delo ter je na voljo tudi ob vikendih

Opis dela:

  • pomoč pri prodaji blaga za otroke;
  • svetovanje strankam;
  • pomoč pri prevzemih blaga;
  • pomoč pri delu z blagajno;
  • pomoč pri urejanju prodajnega prostora.

Zahtevano znanje in veščina:

  • odlično znanje slovenskega jezika;
  • veselje do dela z ljudmi;
  • prijazna, spoštljiva in vljudna komunikacija;
  • urejenost;
  • zanesljivost;
  • resnost.

Nudimo vam:

  • delo preko študenstega servisa za doljše obdobje.

Vaše prijave z veseljem pričakujemo na elektronskem naslovu irena.lah@babycenter.si. Sprejemamo jih do vključno 15.09.2019.

AKCIJSKA CENA - Cena, ki jo za izdelek plača vsak kupec. V primeru, da izdelek nima akcijske cene, kupec plača redno ceno izdelka. KLUB CENA - Cena, ki jo za izdelek plača član kluba. POPUST - Popust, ki se obračuna na redno ceno izdelka, in velja za vse kupce. KLUB POPUST - Popust, ki se obračuna na redno ceno izdelka, in velja za člane kluba. KLUB BONUS - Vrednost popusta, ki se obračuna na redno ceno izdelka, in se prišteje na klubsko kartico. SPLETNA AKCIJA - pri izdelkih označenih z ikonico "Spletna akcija" klub bonus, akcijska cena, popust, vrednost s popustom veljajo samo za nakupe v spletni trgovini. Akcije se med seboj izključujejo. Akcije ne veljajo za izdelke blagovne znamke Stokke ter vsa začetna mleka.